KECMANOVIĆ ISPAO: Amerikanac bolji u drugom kolu turnira u Kazahstanu
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na ATP turniru kategorije 250 u Nur-Sultanu.
Foto AP
Kecmanović je bio drugi nosilac na turniru u Kazahstanu, ali je ispao u drugom kolu.
U prvom je bio slobodan i u drugom je izgubio od Amerikanca Fransisa Tiafoa – 7:5, 6:3.
Spasao je brejk loptu u prvom, ali je ispustio svoj servis u petom gemu.
Vratio je brejk i došao do 4:4, ali je pri rezultatu 5:5 Amerikanac napravio novi brejk i odservirao za vođstvo.
Kecmanović je u trećem gemu drugog seta ispustio svoj servis i na kraju još jednom pri rezultatu 5:3 i tu je bio kraj.
Osvojio je samo 59% poena na prvi servis, a na riternu je bio katastrofalan, pošto je osvojio samo šest poena (18%) na prvi servis protivnika.
Na drugi servis bio je još gori, pošto je osvojio samo pet poena (25%).
Tiafo u narednom kolu igra protiv boljeg iz meča Veseli – Gerasimov
Preporučujemo
NOVAK NAPUSTIO KONFERENCIJU: Ovakav peh nije smeo da se dogodi na ovako velikom turniru!
27. 10. 2020. u 21:17 >> 21:59
NOVAK ISPRED RAFE I RODžERA: Po osvojenim trofejima sa najvećih turnira niko ispred Srbina!
27. 10. 2020. u 19:46 >> 19:51
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)