UDARAC ZA TENIS: Finalista Vimbldona odustao od Rolan Garosa!
U NEDELjU počinje Ronal Garosu, a na drugom grend slemu neće učestvovati finalista Vimbldona iz 2021. godine, Mateo Beretini.
Epa / SCOTT BARBOUR
Italijan je zbog povrede prinuđen da se povuče sa turnira u glavnom gradu Francuske. Zanimljivo, 29-godišnji Rimljanin na pariskoj šljaci nije učestvovao od 2021. godine.
Beretini u poslednje vreme nikako ne uspeva da uhvati ritam zbog čestih povreda. Uprkos tome je i dalje veoma dobro pozicioniram na ATP listi - zauzima 28. mesto.
On je poslednji meč odigrao 12. maja u Rimu, kad je u drugom kolu pri rezultatu 7:5, 2:0 predao meč Kasperu Rudu.
Podsetimo, Rolan Garos se igra od 25. maja do 8. juna, a titulu brani Španac Karlos Alkaraz.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)