PETA TITULA U KARIJERI: Ćinven Ženg trijumfovala na turniru u Tokiju
Kineska teniserka Ćinven Ženg osvojila je VTA turnir u Tokiju, pošto je u finalu pobedila američku teniserku Sofiju Kenin rezultatom 2:0 po setovima 7:6 (7:5), 6:3.
Foto: Profimedia
Meč je trajao jedan sat i 52 minuta. Ženg je trenutno sedma teniserka sveta, dok se Kenin nalazi na 155. mestu VTA liste.
Ženg je trijumfom u Tokiju stigla do pete titule u karijeri, a treće u ovoj sezoni.
VTA turnir u Tokiju se igrao za nagradni fond od 922.573 dolara.
BONUS VIDEO VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
ALEKSA AVRAMOVIĆ "ZALUDEO" RUSIJU: Uradio ovo - i sada samo o njemu pričaju
27. 10. 2024. u 14:09
SRPKINjA UNIŠTILA AMERIKANKU: Danilovićeva piše istoriju, šest godina je čekala na ovo!
27. 10. 2024. u 10:25 >> 10:29
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)