SPEKTAKL U POLUFINALU: Alkaraz ''slomio'' Runea i zakazao duel sa Nadalom!
Španski teniser Karlos Alkaras bio je bolji od Holgera Runea (6:4, 6:2) na egzibicionom turniru "Slem šest kraljeva" u Rijadu i tako zakazao polufinalni duel protiv Rafaela Nadala.
FOTO: Tanjug/AP
Svako je držao svoj servis u prvom setu sve do 4:4, kada je u devetom gemu Španac slomio Danca.
U nastavku igre je sve bilo lakše za ''Karlitosa''. Već na startu drugog dela Alkaraz pravi brejk, da bi potom to još jednom uradio i u petom gemu, te meč bez ikakvih problema priveo kraju.
Spektakl protiv Nadala zakazan je odmah nakon duela Đokovića i Sinera (četvrtak, 18.30). Biće to njih četvrti susret, Nadal vodi sa 2:1.
Preporučujemo
NE MOŽE DA DOĐE SEBI! Endi Rodik u šoku zbog onog što je Novak Đoković rekao
16. 10. 2024. u 20:45
"ĐOKOVIĆ ĆE UŽIVATI U TOME!" Legendarni Australijanac pecnuo Novaka, a onda...
16. 10. 2024. u 14:10
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)