"ĐOKOVIĆ ĆE IMATI POSLEDICE": Legendarna teniserka govorila o Novakovom prekidu saradnje sa Vajdom
NOVAK Đoković je objavio nedavno informaciju da je prekinuo saradnju sa Marjanom Vajdom. Sada je o tome govorila bivša belgijska teniserksa Žistin Enan.
FOTO: EPA
Sve ovo je tek nedavno potvrđeno, ali je Slovan otkrio da je do rastanka došlo po okončanju Završnog mastersa u Torinu.
- Novak prolazi kroz težak period. Kada su vremena teška, onda donosite važne odluke. Tako je bilo i sa Đokovićem. Ako je došlo do zastoja u njihovoj saradnji, to se onda dogodilo tokom Olimpijskih igara, jer njegov trener nije želeo da Novak ide u Tokio. Odluka da prekinu saradnju sigurno će imati svoje posledice u narednim sedmicama - rekla je Enan.
Podsetimo, Đoković se nalazi u žrebu za Masters u Indijan Velsu, no još uvek nije poznato da li će igrati u "američkoj pustinji" pošto čeka medicinsko izuzeće od obavezne vakcinacije za ulazak u SAD.
Ovaj turnir se igra od 10. do 20. marta.
BONUS VIDEO: Novak i Jelena u ludom noćnom provodu
Preporučujemo
SUDIJA SPREČIO TUČU: Umalo da dođe do incidenta na utakmici Srbija - Hrvatska (FOTO)
09. 03. 2022. u 16:37
ĐOKOVIĆ OSTAJE BEZ 27 MILIONA DOLARA? "Nastavlja se noćna mora za Novaka"
08. 03. 2022. u 17:00
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)