FRANCUSKA UKIDA KOVID PASOŠE: Đokovića igra Rolan Garos i Monte Karlo
UKIDANjE vakcinalne propusnice u Francuskoj od 14. marta odlična je vest za Novaka Đokovića, ne samo kada je reč o njegovom budućem nastupu na Rolan Garosu (22. maj - 5. jun), već i kada se radi o mastersu u Monaku koji će biti održan od 9. do 18. aprila.
Foto: EPA-EFE/IAN LANGSDON
Naime, francuska sanitarna pravila se odnose i na teniski turnir u Monte Karlu, jer se tereni nalaze na francuskoj teritoriji, u mestu Rokbrin Kap Marten, nekoliko metara van granica kneževine.
Organizatori turnira u Monaku već su ranije za "Novosti" potvrdili da će na ovom mastersu važiti francuska zdravstvena pravila. A ona su sada za našeg asa, koji nije vakcinisan protiv kovida, više nego povoljna.
Mogućnost ponovnog uvođenja vakcinalne propusnice ostaje u slučaju da se stanje s pandemijom naglo pogorša.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
"MEHDI VEČERAS POSTAJE SLOBODAN": Najveća pobeda Novaka Đokovića u Melburnu
03. 03. 2022. u 13:56
"ZAPAD BLATI LjUDE SA KOJIMA SE NE SLAŽE": Novak Đoković je bio žrtveno jagnje
03. 03. 2022. u 11:42
SPREMAJU PAKAO ĐOKOVIĆU: "Novače, da li želiš da prođeš kao Amerikanac?"
03. 03. 2022. u 09:20
SPEKTAKL U MADRIDU: Čolo Simeone pokušava da zaustavi Barselonu i tako pomogne Realu u pohodu na titulu
U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Atletiko Madrid će ove večeri na stadionu "Metropolitano“ ugostiti Barselonu, lidera La lige, u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na rasplet zanimljive šampionske trke (21.00).
04. 04. 2026. u 07:20
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno
Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.
04. 04. 2026. u 18:06
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)