"UPRKOS SVEMU, OSTAJEM OVDE!" Novak Đoković otišao na Rod Lejver arenu i poslao moćnu poruku! (FOTO)
NOVAK Đoković je posle pobede na sudu u Melburnu - otišao pravo na Rod Lejver arenu i poslao snažnu poruku svetu.
Foto: AP
"Zadovoljan sam i zahvalan što je sudija oborio odluku o oduzimanju moje vize. Uprkos svemu što se desilo, želim da ostanem i takmičim se na Australijan openu. Na to ostajem fokusiran. Doleteo sam ovde da igram na jednom od najvažnijih događaja koje imamo, i to pred neverovatnim navijačima.
Zasada ne mogu da kažem ništa osim HVALA VAM što ste bili uz mene kroz sve ovo i što ste me ohrabrivali da ostanem snažan!", zaključio je Novak Đoković u obraćanju na Tviteru.
Ostanite i dalje uz portal "Novosti" i prvi saznajte najnovije vesti o tome šta se dešava na temu Novak Đoković i Australijan open 2022.
BONUS VIDEO: Sukobi u Melburnu između Srba i policije posle suđenja Đokoviću
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MINISTAR NE ODUSTAJE OD DEPORTACIJE ĐOKOVIĆA: Ceo svet je čekao samo jedno i - dočekao
10. 01. 2022. u 09:05 >> 14:48
"VOLEO BIH DA NE IGRA!" Rafael Nadal saznao za odluku suda o Đokoviću, a reakcija...
10. 01. 2022. u 09:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEKI NOVI PARTIZAN: Legendarni Saša Ilić protiv Zemuna započinje svoju avanturu na klupi "crno-belih"
ZVANIČNI debi na klupi Partizana, Saša Ilić imaće večeras na "gostovanju" Zemunu u prvom kolu Superlige Srbije (19.00).
18. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
KATASTROFA Koliko Ukrajina sada ima stanovnika - a koliko ih je bilo pre rata: brojevi zastrašujući, nema ljudi za obnovu zemlje
NA teritoriji pod kontrolom Kijeva ostalo je između 22 i 25 miliona stanovnika, dok ratni gubici, masovno iseljavanje, nizak natalitet i ubrzano starenje stanovništva guraju Ukrajinu ka demografskoj krizi koja bi mogla iz temelja da promeni nacionalnu, ekonomsku i društvenu strukturu zemlje, piše „Azija tajms”.
16. 07. 2026. u 19:23
Komentari (5)