ZVEREV SE RADUJE DUELU SA ĐOKOVIĆEM: Uvek je neizvesno i zanimljivo, moraću više da trčim
ALEKSANDAR Zverev je pobedom nad Hubertom Hurkačem obezbedio plasman u polufinale Završnog mastersa u Torinu, a tamo ga čeka duel sa Novakom Đokovićem.
Foto: AP
Nemački teniser ne krije da se raduje novom okršaju sa srpskim asom, sa kojim uvek vodi velike borbe.
- Bio je ovo drugačiji meč u odnosu na onaj sa Medvedevom – nije imao toliko ritma. Hubert je udarao jako lopticu i poeni su bili kraći. Na kraju sam zadovoljan, jer sam dobio meč u dva seta. Sada sledi meč sa Novakom, a sa njim sam igrao praktično na svakom većem turniru ove sezone na tvrdoj podlozi. Sastali smo se na Australijan openu, Olimpijskim igrama, Ju-Es openu... Pošteno je da igramo polufinale i ovde. Jedva čekam. Mislim da je uvek zanimljivo i neizvesno kada igramo jedan protiv drugog. Očekujem da i sada bude tako - rekao je Zverev.
Svestan je treći na ATP listi da će duel sa svetskim brojem jedan biti potpuno drugačiji u odnosu na ovaj koji je igrao sa Poljakom.
- Teško je ovaj duel sa Hurkačem porediti sa onim što me očekuje protiv Đokovića. Sa Novakom će se igrati mnogo više dugačkih poena i mislim da ću morati daleko više da trčim - zaključio je momak iz Hamburga.
Podsetimo, oni su do sada odigrali 10 melečeva, a Đoković vodi 7-3.
BONUS VIDEO: NOLE U TRANSU: Ovako slavi pobedu Orlova
Preporučujemo
ZVEZDINE POROĐAJNE MUKE U INĐIJI: Rišairov prvenac, pa onda strepnja 90 minuta
18. 11. 2021. u 14:47
NIKAD VIĐENA FOTOGRAFIJA: Marjan Vajda i Novak Đoković u zagrljaju (FOTO)
18. 11. 2021. u 12:04
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)