UZ SKANDIRANJE I APLAUZE: Ovako je dočekan Novak Đoković na Svetom Stefanu! (FOTO/VIDEO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

13. 07. 2021. u 08:07

NOVAK Đoković doputovao je u Crnu Goru posle osvajanja Vimbldona, a mnogi su iskoristili priliku da pozdrave šampiona i najboljeg tenisera sveta.

УЗ СКАНДИРАЊЕ И АПЛАУЗЕ: Овако је дочекан Новак Ђоковић на Светом Стефану! (ФОТО/ВИДЕО)

FOTO: AP

Čuli su se povici "Nole, Nole", kao i brojni aplauzi dok se ispred Svetog Stefana Đoković približavao automobilom. 

On je s posebnim razlogom otišao do ostrva Sveti Stefan, da poseti crkvu u kojoj se venčao sa suprugom Jelenom.

Podsetimo, Novak i Jelena venčali su se u Budvi pre sedam godina, a oboje su pred samu završnicu Vimbldona na društvenim mrežama podsetili na svoju godišnjicu. 

Ostrvo Sveti Stefan je zatvoreno za posete u ovom trenutku, ali su vlasti u Budvi dozvolile Novaku i Jeleni da posete crkvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (5)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?