KORAK BLIŽI STENLI KUPU: Dalas u prvoj utakmici velikog finala savladao Tampa Bej sa 4:1
HOKEJAŠI Dalasa za korak su se približili Stenli kupu NHL lige.
Foto: Tanjug/Chris Young/The Canadian Press via AP
Oni su u prvoj utakmici velikog finala, koje se igra u Edmontonu savladali Tampa bej sa 4:1 (1:1, 2:0, 1:0). Druga utakmica igra se u utorak ujutro po našem vremenu.
Junak prvog finala bio je golman Dala Anton Hudobin, koji je imao 35 odbrana, od toga čak 22 u drugoj četvrtini kada je njegova ekipa i stekla nedostižnu prednost od 3:1.
- Oni su izuzetni napadač, a Anton je bio briljantan i imao je veoma važne odbrane u presudnim momentima - istakao je trener Dalasa Rik Bounes.
Golove za Dalas postigli su Henli, Oleksijak, Kivirabta i Dikinson, dok je Gurde spasao čast Tampe bej.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
EVROPSKA NEDELjA MOBILNOSTI U SOMBORU: Manje vožnje automobilom, više fizičke aktivnosti
19. 09. 2020. u 11:48
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)