CILJAJU ELITNO DRUŠTVO: Rukometaši kraljevačkog Metalca jačaju redove
U skladu sa ambicijama da izbore plasman u elitno društvo srpskog rukometa, ziimsku pauzu u Super B ligi rukometaši kraljevačkog Metalca iskoristili su i da sa dva kvalitetna igrača pojačaju svoje redove.
ZK SBRL
U grad na Ibru stigli su egipatski rukometaš Omar Mamdohu, kao i iskusni srpski internacionalac i nekadašnji reprezentativac Aleksandar Stojanović koji je u minulom periodu nastpao za Rudar iz Kostolca.
Prvi deo sezone Kraljevčani su završili na drugom mestu ostvarivši 10 pobeda i jedan poraz pa za vodećim Hajduk Veljkom zaostaju jedan bod, a u prvoj utakmici nastavka prvenstva očekuje ih gostovanje u Vlasotincu istoimenoj ekipi.
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)