PARTIZAN ŠOKIRAO NOVI BEOGRAD: Crno-beli vaterpolisti napravili veliko iznenađenje

29. 04. 2023. u 22:03

PODVIG mladih vaterpolista Partizana. Crno-beli su na svojoj Banjici u drugoj utakmici polufinala plej-ofa Superlije šokirali Novi Beograda sa 12:10 (2:2, 3:4, 4:2, 3:2) i izjednačili na 1:1 u pobedama.

ПАРТИЗАН ШОКИРАО НОВИ БЕОГРАД: Црно-бели ватерполисти направили велико изненађење

Favorit je u prvom poluvremenu kontrolisao igru, vodio sve do sredine treće četvrtine (7:6), kada su puleni Miloša Korolija serijom 3:0 preokrenuli rezultat i prednost sačuvali do kraja meča. Bila je ovo prva pobede crno-belih nad Novim Beogradom u ovoj sezoni.

Kod Partizana su odskočili Smiljević i Trtović sa tri gola, a kod prvaka Srbije Granados sa tri pogotka.

Majstorica će se odigrati u sredu na bazenu SC "11.april".