ORLIĆI NA EVROPSKOM PRVENSTVU: Odbojkaši Srbije učešće na "U-21" šampionatu "starog kontinenta"
DOMAĆIN je oduvan - Srbija je na EP U21 u Poljskoj. Odbojkaši su u odlučujućem meču kvalifikacionom turniru u Daugavpislu preslišali Letoniju sa 3:0 (25:20, 25:18 i 25:15) igraće na Šampionatu za mlađe seniore od 12. do 17. jula u Tarnovu.
Foto Grad Kikinda
Za MVP turnira proglašen je libero Srbije Marko Milenković.
Inače, protiv Letonije najubojitiji su bili: Duško Nikolić sa 14, Veljko Mašulović i Miloš Bojović sa 12 i Alija Bekrić sa 11 poena.
Preporučujemo
VOJVODINA IZNENADILA: Novosađani remizirali sa OFK Beogradom nakon pobede nad Zvezdom
13. 12. 2025. u 19:29
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)