ZVEZDA UBEDLJIVA U DERBIJU: Crveno-beli srušili Partizan za finale juniorskog turnira Evrolige
JUNIORI KK Crvena zvezda pobedili su Partizan sa 80:64 i plasirali se u finale kvalifikacionog tunira Evrolige, koji nosi naziv "Marko Ivković".
Foto: Twitter/@kkcrvenazvezda
Zasluženo su slavili crveno-belim u ovom derbiju. Vodili su izabranici Miloša Obrenovića od početka utakmice i razlika je konstantno rasla.
Pokušavali su crno-beli na sve načine da preokrenu i savladaju Zvezdu, no tim sa Malog Kalemegdana je imao na sve odgovor.
Treća četvrtina bila je presudna za ishod ovog susreta. Crveno-beli su taj period dobili sa 28:18 i praktično već tada obezbedili plasman u finale ovog turnira.
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Filip Branković sa 22 poena, dok je Ognjen Matović dodao 13. U taboru crno-belih najbolji je bio Đorđije Jovanović sa 13 poena, pratili su ga Mihailo Petrović i Srđan Popović koji su meč okončali sa 10 poena.
Crvena zvezda će u finalu igrati protiv pobednika meča Mega - Budućnost.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
MATOVIĆ PRED MEGU: Trener Partizana nahvalio rivala i otkrio ko se vraća u tim
27. 03. 2021. u 15:28
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 16:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)