PAVIĆEVIĆ: Uskraćena su mi ljudska prava

Olja Mrkić

07. 02. 2021. u 16:19

KOŠARKAŠI Mornara ispustili su u samoj završnici utakmice veliko vođstvo protiv Igokee, a to se na rkaju nikako nije dopalo strategu Barana Mihailu Pavićeviću.

ПАВИЋЕВИЋ: Ускраћена су ми људска права

Foto: Printskrin/Twitter/@Eurohoopsnet

- Evropskim zakonom o ljudskim pravima dozvoljena je sloboda govora. Meni je, na žalost, pravilnikom ABA lige to pravo uskraćeno. Da ne bih stvarao troškove sebi i klubu, odgovor na pitanje kakva je utakmica je sledeći - rekao je Mihailo Pavićević i otišao.

Pavićevićeva izjava odnosi se na njegovo isključenje u utakmici protiv Crvene zvezde u Baru, kada su isključeni i njegov brat Đorđija i pomoćni trener Mornara, ali i Zvezdin strateg Dejan Radonjić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena