CEDEVITA KORAČA KA TOP 16: Jaka Blažić blistao u pobedi nad Bursom
EKIPA ljubljanske Cedevita Olimpije nastavila je sa odličnim rezultatima u Evrokupu.
Foto: ABA liga
U utakmici sedmog kola, Ljubljančani su večeras kao gosti savladali tursku Bursu sa 97:80, što im je treća uzastopna, a ukupno četvrta pobeda u šest odigranih mečeva u Grupi D.
Od samog početka gosti su zaigrali silovito u napadu, ubacili su 33 poena samo u prvoj četvrtini, stekli dvocifrenu prednost i do kraja rutinski izborili novi trijumf.
Jaka Blažič ponovo je bio najbolji u Cedevita Olimpiji, sa 25 postignutih poena, pet skokova i dve asistencije. U Bursi koja ima svih šest poraza, najefikasniji je bio Amerikanac Džons sa 23 poena.
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)