BIRČEVIĆ VIŠE NIJE IGRAČ PARTIZANA
KOŠARKAŠKI klub Partizan saopštio je danas da Stefan Birčević napušta klub.
Foto: D. Stjepanović
Partizan je na svom Tviter nalogu objavio fotografiju Bričevića uz poruku:
- Zauvek crno-beli! Birča hvala na svemu.
Birčević je nedavno izjavio da želi da ostane u Partizanu.
On je u karijeri igrao za valjevski Metalac, Radnički iz Kragujevca, Estudijantes, Istanbul, Banvit i Bon.
Sa reprezentacijom Srbije 30-godišnji Birčević osvojio je tri srebrne medalje, na Svetskom prvenstvu u Španiji (2014), na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru (2016) i na Evropskom prvenstvu u Turskoj (2017). Na Univerzijadi 2011. godine u Šenženu osvojio je zlato.
Preporučujemo
NEMANjA DANGUBIĆ PRVI PUT U DRESU PARTIZANA: Pljušte komentari bivših saigrača (FOTO)
13. 07. 2020. u 08:56
DANGUBIĆ OTKRIO ZBOG ČEGA JE IZABRAO PARTIZAN I OBRATIO SE ZVEZDAŠIMA
11. 07. 2020. u 13:22
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (2)