"BIĆE TEŠKO ALI BI POBEDA VRATILA SAMOPOUZDANJE EKIPI": Bonga raspoložen pred meč sa Realom
Košarkaši Partizana dočekaće u četvrtak od 20.30 časova Real Madrid u Beogradskoj areni u okviru 34. kolu Evrolige.
FOTO: M. Vukadinović
Košarkaš Partizana Isak Bonga rekao je da "crno-beli" žele da pobede Real i da je to bitno za samopouzdanje.
- Očekivanja su ista kao i uvek, da pobedimo. Ovo je poslednja utakmica, ali nam znači mnogo jer želimo da završimo na najbolji mogući način. To je bitno za samopouzdanje, mi smo profesionalci i znamo šta nas očekuje - rekao je Bonga.
FOTO: M. Vukadinović
Košarkaš crno-belih je naveo da je važno da ekipa napreduje pošto joj predstoje obaveze u ABA ligi i Superligi Srbije. Bonga je rekao i da se seća tuče koju su imali igrači Partizana i Reala u četvrtfinalnoj seriji Evrolige 2023. godine i dodao da je sve to deo košarke.
- Sećam se videa, mnogo je emocija... Nesrećna situacija, nikad ne želite da se to desi - rekao je Bonga.
Košarkaši Partizana se nalazi na 11. mestu na tabeli Evrolige sa 16 pobeda i 17 poraza, dok je Real na sedmoj poziciji sa učinkom 19-14.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)