EVROLIGA OVO NE PAMTI! Kendrik Nan pokidao u februaru
Košarkaš Panatinaikosa Kendrik Nan proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) februara u Evroligi, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.
Foto: Profimedia
Košarkaši Panatinaikosa su u februaru odigrali tri utakmice u Evroligi i zabeležili su tri pobede protiv Asvela, Efesa i Fenerbahčea.
Nan je u proseku postizao 25,7 poena i imao je pet skokova po meču uz indeks od 26,3 poena. On je drugi put u karijeri proglašen za igrača meseca, posle aprila prošle godine.
Košarkaši Panatinaikosa se nalaze na trećem mestu na tabeli Evrolige sa 17 pobeda i 10 poraza.
BONUS VIDEO: Ovako je Nikola Jokić dočekan na aerodromu "Nikola Tesla" posle Olimpijskih igara
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
KRVAVA DRAMA ČUVENOG SRBINA U RUSIJI! Razbili mu glavu, završio na svim naslovnim stranama Ruske Federacije, evo šta o svemu kaže! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Rusije tiču se jednog Srbina, i to ne bilo kog. A i ne iz bilo kog razloga: lekari su mu se borili za život, a on se i dalje ničega ne seća!
23. 03. 2026. u 15:36
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)