GLAVOBOLJA ZA ATAMANA: Panatinaikos ostao bez još jednog centra
Panatinaikos se našao u ozbiljnim problemima nakon što je Omer Jurtseven povredio skočni zglob u derbiju protiv Olimpijakosa, dodatno oslabljujući tim već pogođen izostancima ključnih igrača.
Foto: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Panatinaikos se suočava sa ozbiljnim kadrovskim problemima nakon što je centar Omer Jurtseven doživeo povredu tokom derbija protiv Olimpijakosa. U ranoj fazi utakmice, Jurtseven je u sudaru sa Mustafom Falom povredio skočni zglob i bio primoran da napusti teren i uputi se u svlačionicu.
FOTO: EPA-EFE/PETE ANDREOU
Ova povreda dodatno pogoršava ionako tešku situaciju za trenera Ergina Atamana, sa obzirom na to da su već van tima ključni igrači poput Lesora, Mitoglua, Grigonisa i Adetokumba. Panatinaikos sada ima veoma ograničene opcije pod košem, gde je Gabrijel ostao jedini centar.
Situacija dolazi u kritičnom trenutku za grčki tim, s obzirom na gust raspored i izazove u Evroligi, gde ih uskoro čeka duel sa Žalgirisom. Uprkos problemima, Panatinaikos će morati da pronađe rešenje kako bi zadržao konkurentnost na oba fronta.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)