„MALENE“ PROTIV STUDENTKINJA: Ovog vikenda 8. kolo Prve ženske košarkaške lige
Nacionalni šampionat za košarkašice nastavlja se predstojećeg vikenda utakmicama 8. kola Prve ženske lige Srbije.
G.Šljivić
Derbi susret na programu je sutra (16.30) u staroj hali sportova na ibarskom keju gde će domaće košarkašice Kraljeva pred svojim navijačima ugostiti Student iz Niša.
Obe ekipe su u dosadašnjem toku šampionata ostvarile po šest pobeda i jedan poraz i sa po 13 osvojenih bodova nalaze se na deobi druge i treće pozicije na tabeli, a u minulih šest međusobnih duela kraljevačke „malene“ zabeležile su isto toliko trijumfa.
Preporučujemo
PRENOS, RADNIČKI - PARTIZAN: A posle burnih dešavanja - još burniji fudbal! (VIDEO)
07. 12. 2025. u 14:57 >> 16:22
PRENOS, ZVEZDA - VOJVODINA: Derbi u Beogradu, crveno-beli željni revanša
07. 12. 2025. u 16:09
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)