RAŽNATOVIĆ OTKRIO! Nikola Đurišić napušta Atlantu i nastavlja karijeru...

Mladi srpski košarkaš Nikola Đurišić u predstojećoj sezoni igraće za Koledž Park skajhokse, u Razvojnoj NBA ligi, otkrio je njegov menadžer Miško Ražnatović.

РАЖНАТОВИЋ ОТКРИО! Никола Ђуришић напушта Атланту и наставља каријеру...

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

U pitanju je razvojna ekipa Atlanta hoksa, u kojima je završio nakon trejda, pošto ga je prvobitno Majami odabrao kao 43. pika.

Ovakav razvoj događaja se očekivao, posebno nakon što je donedavni igrač Mege doživeo povredu tokom Letnje lige.

Ranije je bilo najava da će, u slučaju da ne bude izabran na draftu, zaigrati u Crvenoj zvezdi.

BONUS VIDEO: KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara