DUBAI DOVODI NOVO POJAČANJE: Stiže nekadašnji NBA igrač
Iako je Košarkaški klub Dubai prvobitno najavio da je završio sa prelaznim rokom, izgleda da nije kraj, te dolazi iskusni plejmejker Ajzea Tejlor, koji ima i NBA iskustvo.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Kako piše "Basket njuz", Dubai je pred završnom fazom dovođenja Ajzee Tejlora, 30-godišnjeg plejmejkera koji je u Evroligi prethodno nastupao za Anadolu Efes i Žalgiris u periodu između 2022. i 2023. godine.
Pored pomenutih ekipa, Tejlor je igrao i za Hjuston i Atlantu u NBA ligi, gde je odigrao ukupno 71 utakmicu.
Podsetimo, Dubai je već doveo zvučna imena kao što su Davis Bertans, Klemen Prepelič, Avudu Abas, Leon Radošević i Danilo Anđušić.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)