GOTOVO JE! Još jedan košarkaš napustio Partizan

PARTIZAN u novu sezonu ulazi sa potpuno novim timom, a još jedan košarkaš iz prošle sezone zvanično je napustio crno-bele, potvrdio je klub.

ГОТОВО ЈЕ! Још један кошаркаш напустио Партизан

FOTO: M. Vukadinović

Kako je na društvenim mrežama potvrdio Partizan Džejlen Smit napustio je crno-bele. Navijači su se nadali da će ostati u crno-belom i u narednoj sezoni, ali to neće biti slučaj. 

On će karijeru nastaviti u Bašakšehiru kod Dejana Radonjića.

Smit je u Partizan došao usred sezone početkom decembra i jedva da je imao neku minutažu sve do finiša regionalnog takmičenja.

Onda je bio jedan od najboljih u redovima crno-belih.


BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

HUMANOST U GLAVNOJ ULOZI: Fondacija Mozzart nastavlja sa ulaganjima u zajednicu