''NAJEŽIO SAM SE!'' Hezonja objavom na društvenoj mreži bacio ''grobare'' u trans
Partizan je u 31. kolu Evrolige izgubio od Reala rezultatom 76:88, a pre početka utakmice hala je uglas pevala himnu "Da volim crno-bele". Taj veličanstveno momenat je na društvenoj mreži objavio košarkaš madridskog tima, Mario Hezonja.
Foto: EPA-EFE/Juanjo Martin
Hrvatski košarkaš je čak na početku snimka i ''uhvaćen'' kako peva početak himne, što govori da nije mogao da ostane imun na atmosferu ''grobara''.
Mnogo puta u karijeri je isticao da je Partizan najveći klub na ovim prostorima kao i da je njihov navijač, a možda je ovom objavom i nagovestio da bi jednog dana mogao da obuče crno-beli dres.
- Naježio sam se - napisao je Hezonja i podelio upravo snimak na kom pevuši himnu Partizana.
Preporučujemo
NIKO KAO DONČIĆ: Dalas predvođen Lukom odneo pobedu nad Jutom (VIDEO)
22. 03. 2024. u 11:23
BOGDAN ZAVRŠIO NA PARKETU: Bogdanović solidan, ali je Atlanta opet poražena (VIDEO)
22. 03. 2024. u 07:20
DONETA ŠOK ODLUKA ZA RUSKE SPORTISTE: Sve je dozvoljeno u Banjaluci!
22. 03. 2024. u 20:00
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 06:30
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)