POZNATO KO SUDI PRVI OVOSEZONSKI DERBI U ABA LIGI: Ovaj trojac deliće pravdu na meču KK Partizan - KK Crvena zvezda
Košarkaši Partizana u ponedeljak od 20 časova dočekuju Crvenu zvezdu u 5. kolu regionalne ABA lige.
FOTO: M. Vukadinović
Crno-beli su pobedili u prvom derbiju ove sezone u Evroligi, u kojoj su bolji od crveno-belih, ali na Jadranu imaju jedan poraz više od večitog rivala.
Određene su i sudije za taj meč, a to je tema koja uvek privuče pažnju svih.
Trojku će činiti Matej Boltauzer, Tomislav Hordov i Uroš Nikolić.
BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan
Preporučujemo
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Drama! Srbija ceo dan strepela da li Crvena zvezda bojkotuje večiti derbi - evo šta se u subotu uveče desilo!
Raspored je bio takav - večiti derbi za kraj ligaškog dela regionalnog šampionata u košarci, ali... To što je raspored govorio "Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u nedelju uveče" nije se svidelo Zvezdi. Uopšte.
18. 04. 2026. u 20:05
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)