ŠTA SVE NEĆE DA GA SNAĐE: Kavai Lenard teško povređen, čeka ga duga pauza
AMERIČKI košarkaš Kavaj Lenard pokidao je Meniskus tokom duela protiv Finiks Sansa, kako prenosi novinar "Atletika" Šems Čarnija čeka ga pauza od nekoliko meseci.
FOTO: AP
Lenard je tokom regularnog dela sezone odigrao mali broj utakmica, da bi protiv ekipe Finiksa u prvoj rundi plej-ofa u tri utakmice u proseku postizao 32 poena, uz sedam skokova i šest asistencija.
Košarkaši Finiksa su noćas u petoj utakmici na svom terenu pobedili Los Anđeles Kliperse 136:130. Finiks je dobio seriju protiv LA Klipersa 4:1.
Najefikasniji u ekipi Finiksa bio je Devin Buker sa 47 poena, 10 asistencija i osam skokova, dok je Kevin Durent dodao 31 poen. U poraženom timu najbolji je bio Norman Pauel sa 27 poena, a Mejson Plamli dodao je 20 poena i imao je 10 skokova.
Podsetimo, sestra Kavaija Lenarda nedavno je osuđena na doživosnu kaznu zatvora zbog brutalne pljačke, te nema sumnje da je ovo težak mesec za košarkaša rođenog u Kaliforniji.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
VEČITI DERBI KAKAV NIJE VIĐEN 17 GODINA: Partizan i Crvena zvezda igrali bez publike, i to kako...
26. 04. 2023. u 20:26 >> 20:28
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)