NE ŽELI DA SE ODREKNE NOVCA: Rasel Vestbruk će sledeće sezone zaraditi 50 miliona dolara
PLEJMEJKER Los Anđeles lejkersa Rasel Vestbruk igraće i naredne sezone za "jezeraše", jer nema nameru da se odrekne sume od 47,1 milion dolara koja mu pripada u poslednjoj godini ugovora, preneli su američki mediji.
Foto: EPA-EFE/JASON SZENES
Vestbruku će naredna sezona biti 15. u NBA ligi i ući će u poslednju sezonu petogodišnjeg ugovora vrednog 206 miliona dolara.
Posle 11 sezona provedenih u Oklahomi, Vestbruk je bio trejdovan u Hjuston 2019. godine, zatim u Vašington 2020, da bi godinu dana kasnije prešao u Lejkerse.
Vestbruk je doveden kao veliko pojačanje koje je trebalo da pomogne Lebronu Džejmsu i Entoniju Dejvisu u napadu na novu titulu šampiona, ali su Lejkersi na kraju završili sezonu bez ulaska u plej-of.
Lošim rezultatima trofejnog tima iz Los Anđelesa kumovale su povrede i loša hemija u ekipi, što je rezultiralo otkazom za trenera Frenka Vogela.
BONUS VIDEO: Pešić okupio "orlove" - trening reprezentacije Srbije
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)