SVE JE SPREMNO ZA KLS: Poznati termini polufinalnih utakmica
ČELNICI Košarkaške lige Srbije (KLS) objavili su raspored odigravanja polufinalnih mečeva u kojima se sastaju Crvena zvezda - Mega i Partizan - FMP.
FOTO: M. Vukadinović
Prvu utakmicu će odigrati crno-beli i "panteri" iz Železnika. Taj duel je na programu u petak od 18 sati u "Štark areni".
Istog dana će na teren crveno-beli i ekipa koju sa klupe predvodi Vlada Jovanović, s tim da taj meč počinje u 20 sati u dvorani "Aleksandar Nikolić".
Drugi mečevi serije igraju se u nedelju, a dan otvara meč između Mege i Zvezde od 12 sati u hali "Mega Faktori". Revanš između FMP-a i Partizana u "FMP areni" u Železniku zakazan je za 18 sati.
Podsetimo, u finale će se plasirate ekipe koje prve stignu do dve pobede, a eventualne majstorice na programu su 14. juna.
Finalna serija igraće se na tri dobijena susreta.
BONUS VIDEO: Uručivanje šampionskih prstenova košarkašima Crvene zvezde
Preporučujemo
GUDURIĆ SE VRAĆA U ZVEZDU? Oglasio se Miško Ražnatović i rešio sve dileme
08. 06. 2022. u 15:25
OVO GA PROGANjA VIŠE NEGO POVREDA: Nadal se plaši da će ga Đoković prestići
08. 06. 2022. u 11:25
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)