NIKOLA KALINIĆ POTPREDSEDNIK: Izabrano novo rukovodstvo sindikata košarkaša Evrolige
SKUPŠTINA Udruženja igrača Evrolige izabrala je novo rukovodstvo na čijem čelu nije više Luiđi Datome.
FOTO: M. Vukadinović
Umesto njega na mesto predsednika je došao košarkaš CSKA Tornike Šengelija. Zanimljivo je to da je jedan od potpredsednika član Crvene zvezde Nikola Kalinić.
Tu funkciju će pored srpskog igrača obavljati i Džejson Grejndžer (Vitorija), Mateuš Ponitka (Zenit), Kajl Hajns (Olimpija Milano) i Adam Hanga (Real Madrid).
Podsetimo, Kalinić se ove sezone vratio u Crvenu zvezdu sa kojom će igrati u Evroligi. Prošlu sezonu proveo je u Valensiji.
Preporučujemo
NOVA POBEDA KOŠARKAŠA ZVEZDE: Crveno-beli savladali Oradeu, sledi turnir u Minhenu
07. 09. 2021. u 19:49
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (1)