ZVEZDA SA POGONOM NA "IĆ": Na vratima i plej Virtusa! Pravi se reprezentacija u malom...

Новости

16. 07. 2021. u 14:51

CRVENO-BELI nastavljaju da sklapaju tim za ovu sezonu, a pored Nikole Ivanovića i Alekse Uskokovića žele da dovedu još jednog plejmejkera.

ЗВЕЗДА СА ПОГОНОМ НА ИЋ: На вратима и плеј Виртуса! Прави се репрезентација у малом...

Foto: Dragana Stjepanović

Srpski plejmejker Stefan Marković na meti je Crvene zvezde.

Za sada se u redovima crveno-belih dosta razmišlja o angažovanju Stefana Markovića, prenosi "MocartSport".

FOTO: N. Paraušić

Stefan Marković ima 33 godine i trenutno je slobodan igrač, što olakšava posao crveno-belima.

Bivši reprezentativac Srbije je dobar u organizaciji igre i u odbrani, što je tip "keca" kakav voli trener Zvezde Dejan Radonjić.

"MocartSport" prenosi da je Zvezda zainteresovana za njega, ali i da je Marković: "Kao opcija crveno-belima primamljiva. S tim da je dug put od želje do realizacije, a u ovom slučaju nismo ni došli do pregovora", navodi se u tekstu.

(Mocartsport)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (1)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?