ŠOKIRAO CEO KATAR: Prvi prekid na Mundijalu, navijači nisu mogli da veruju (FOTO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

28. 11. 2022. u 22:36

NAVIJAČI nisu mogli da veruju kada su svedočili prvom prekidu meča na Mundijalu u Kataru.

ШОКИРАО ЦЕО КАТАР: Први прекид на Мундијалу, навијачи нису могли да верују (ФОТО)

FOTO: EPA

Prvi put od početka 22. Mundijala gledaoci su svedočili prekidu meča zbog ulaska navijača na teren. Sve se odigralo tokom meča Portugalije i Urugvaja.

Incident se odigrao u 51. minutu, kada je jedan mladić utrčao na teren sa zastavom duginih boja

Takođe, nosio je i majicu sa natpisom "poštovanje ženama Irana".

FOTO: AP/Tanjug

Redari su brzo uskočili na teren, krenuli za njim i uhvatili ga.

FOTO: AP/Tanjug

Od ranije je poznato da katar ima nultu toleranciju prema LGBT vrednostima, te je ovaj potez mladića izazvao bes među domaćim navijačima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 12:41

Komentari (1)