DI MARIJA STIGAO LEGENDARNOG SAFETA SUŠIĆA: Argentinac ušao u istoriju PSŽ-a
FUDBALER Pari Sen Žermena Anhel di Marija asistencijom na večerašnjoj utakmici protiv Mančester sitija u polufinalu Lige šampiona upisao se u istoriju svog kluba.
FOTO: AP
Argentinac je u 15. minutu sjajno izveo korner, a loptu je glavom u mreži "građana" zakucao Markinjos. On je tako došao do svoje 103. asistencije u dresu kluba sa "Parka prinčeva".
Isti broj ima i legendarni Safet Sušić, u neuporedivo većem periodu s obzirom na to da je popularni Pape za PSŽ nastupao od 1982. do 1991. godine.
Gotovo stotinu manje utakmica odigrao je Di Marija, ali ruku na srce, tadašnji fudbal se umnogome razlikovao od aktuelnog.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
OGLASIO SE KANGA: Fudbaler Zvezde jednim potezom odgovorio na optužbe (FOTO)
28. 04. 2021. u 20:53
JOVIĆ OSTAJE? Zidan doneo odluku, Ajntrahtu milioni i Srbin za Portugalca!
28. 04. 2021. u 20:18
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)