SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički bolji od Mladosti, bitna pobeda Voždovca u Novom Pazaru, Zlatibor savladao Bačku

28. 04. 2021. u 20:28

FUDBALERI Čukaričkog savladali su lučansku Mladost sa 4:2 na svom terenu u 34. kolu Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички бољи од Младости, битна победа Вождовца у Новом Пазару, Златибор савладао Бачку

Zasluženo su "brđani" došli do trijumfa na ovom meču. Domaćinu je samo 11 minuta bilo potrebno da dođe do vođstva, zahvaljujući pogotku koji je postigao Đorđe Jovanović.

Isti igrač je duplirao prednost u 49. minutu. Ipak, gosti su odbijali da se predaju, pa su preko Saše Jovanovića smanjili rezultat.

Tačku na ovaj susret stavio je Milutin Vidosavljević koji je postigao dva gola. Drugi pogotak za Mladost bio je delo Milana Bojovića sa bele tačke.

Važnu pobedu ostvario je Voždovac u Novom Pazaru - 2:0. Sve je bilo rešeno posle pet minuta kada su mrežu domaćina tresli Aleksandar Bogdanović i Stefan Purtić.

"Zmajevi" su tako uspeli koliko-toliko da pobegnu od opasne zone, pošto imaju 44 boda, četiri više od niškog Radničkog koji je prvi ispod crte.

Minimalan trijumf ostvarili su fudbaleri Zlatibora na gostovanju u Bačkoj Palanci protiv Bačke.

Trenutak odluke dogodio se u 6. minutu kada je ispostaviće se jedini gol postigao Marko Momčilović.