PROLETER OSTAO BEZ TRENERA PRED MEČ SA PARTIZANOM: Branko Žigić otišao sa klupe tima sa Slane Bare
FUDBALERI Proletera iz Novog Sada ostali su bez trenera nakon što je dosadašnji trener Brako Žigić podneo ostavku posle niza loših rezultata.
FOTO: M. Vukadinović
Ovaj tim se nalazi u lošoj seriji, zabeležio je pet poraza i jedan remi u poslednjih šest mečeva. Odluka je donešena nakon ubedljivog neuspeha od Napretka u Kruševcu - 5:0.
U ponedeljak je doneta odluka da Žigić više ne bude šef stručnog štaba ekipe sa Slane Bare.
Poreter se nalazi na 10. mestu na tabeli, ali samo sa četiri boda više od prvog tima "iznad crte".
Podsetimo, ova ekipa u narednom kolu dočekuje Partizan u 34. kolu Superlige Srbije u četvrtak od 16.55.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)