VAŽNA POBEDA AJNTRAHTA: Pogodio Jović, Bajern remizirao kod kuće (VIDEO)

10. 04. 2021. u 18:15

FUDBALERI Ajntrahta pobedili su Volfsburg sa 4:3 na svom terenu u 28. kolu Bundeslige, a u strelce se upisao i Luka Jović.

ВАЖНА ПОБЕДА АЈНТРАХТА: Погодио Јовић, Бајерн ремизирао код куће (ВИДЕО)

Potreban je bio gol reprezentativcu Srbije i uspeo je da dođe do njega u 27. minutu. Bio je to drugi pogodak za domaći tim na ovoj utakmici, a ukupno četvrti za Jovića po povratku u redove tima iz Frankfurta.

Osim našeg napadača golove za Ajntraht postigli su Kamada, Andre Silva i Durm. Strelci za Volvsfburg bili su Baku, Veghorst i Tuta koji je zatresao sopstvenu mreži.

Izabranicima Adija Hitera je ovo bio treći vezani trijumf u Bundesligi i tako su na dobrom putu da se nađu na mestu koje vodi u Ligu šampiona.

Luku Jovića je u 83. minutu zamenio Junes, dok je Filip Kostić odigrao ceo meč za Ajntraht.

Tim iz Frankfurta se sada nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 53 boda, 10 više i utakmicu više od Dortmunda.

Bajern je razočarao svoje navijače, pošto je odigrao smo 1:1 na svom terenu protiv Union Berlina.

Ono što je zanimljivo je to da je i prvi meč ovih rivala bio završen identičnim rezultatom.

Gol za tim Hansija Flika postigao je mladi Musijala, dok je strelac za goste bio Ingvartsen.

Bajern je i dalje prvi na tabeli sa 65 bodova, pet više od prvog pratioca Lajpciga.