SJAJAN MEČ NA "SENT MERISU": Pet golova i pobeda Sautemptona posle preokreta

04. 04. 2021. u 15:37

FUDBALERI Sautemptona slavili su u sjajnom meču odigranom na "Sent Merisu" protiv Barnlija sa 3:2 u 30. kolu Premijer lige.

СЈАЈАН МЕЧ НА СЕНТ МЕРИСУ: Пет голова и победа Саутемптона после преокрета

Ništa nije govorilo da će meč ovako da se završi posle sjajnog početka gostiju koji su posle 28 minuta igre vodili sa 0:2 pogocima Vuda i Vidre.

Ipak, izabranici Ralfa Hasenhitla su do odlaska na odmor uspeli da izjednače rezultat zahvaljujući Armstrongu i Ingsu.

Na krilima tih pogodaka domaći su nastavili da napadaju ne bi li u potpunosti preokrenuli rezultat. To se desilo u 66. minutu kada je Nejtan Redmond savladao Nika Poupa i ispostavilo se doneo trijumf svom timu.

Igrači Šona Dajša su na sve načine pokušali da ostanu neporaženi. Imao je Vud dve dobre prilike, ali nije ih iskoristio, pa su bodovi ostali na "Sent Merisu".

Sautempton se sada nalazi na 13. mestu na tabeli sa 36 bodova, dok je Barnli na 15. poziciji sa 33.