SERIJA A: Da je Krotone ovako igrao od početka možda bi i ostali u ligi, Riberi ppocrveneo (VIDEO)

03. 04. 2021. u 16:58

ZBOG Uskrsa koji se u Italiji slavi ove nedelje, mečevi Serije A pomereni su za danas, a navijači su imali prilike da vide nekoliko uzbudljivih duela.

СЕРИЈА А: Да је Кротоне овако играо од почетка можда би и остали у лиги, Рибери ппоцрвенео (ВИДЕО)

AP/Tanjug

Prava goleada u Napoliju, na kraju je domaćin slavio sa 4:3. Vodili su Napolitanci 2:0 i 3:1, ali se fenjeraš nije predavao sve do 73. minuta kada je Di Lorenco postavio konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović doneo je bod Fiorentini na gostovanju Đenovi, iako su ljubičasti strepeli od 51. minuta kada je isključen Frank riberi zbog grubog starta.

Lacio je sa 2:1 savladao Speciju a Sergej Milinković Savić igrao je do 73. minuta.