BAJERN U PROBLEMU: Miler zaražen koronom, propušta finale SP za klubove

Марко Паунић
Marko Paunić

11. 02. 2021. u 13:37

FUDBALER Bajerna iz Minhena Tomas Miler pozitivan je na korona virus i neće igrati u finalu Svetskog klupskog prvenstva u Dohi protiv meksičkog Tigresa.

БАЈЕРН У ПРОБЛЕМУ: Милер заражен короном, пропушта финале СП за клубове

Foto: EPA-EFE/LARS BARON/POOL

Kako prenose nemački mediji, Miler je bio pozitivan na testiranju nakon treninga u sredu i odmah je izolovan od ostatka ekipe.

Uoči puta u Katar još dva igrača Bajerna, Leon Gorecka i Ćavi Martinez bili su pozitivni na testiranju i ostali u samoizolaciji u Nemačkoj.

Takođe, finale će propustiti i Žerom Boateng, koji je juče napustio Dohu nakon što je njegova bivša devojka pronađena mrtva u Minhenu.

Finale između Bajerna i Tigresa igra se večeras od 19 sati.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu zvanom "Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026", i to zbog sve ružnijih dešavanja vezanim za Paraolimpijske igre koje na istom mestu slede.

21. 02. 2026. u 20:00

Komentari (0)

I PO KUĆI SAM SVE OBAVLJAO SAM: Knez o razlozima razvoda - Nije htela da radi