FOTKE KOJE ĆE RAZBESNETI MIHU: Viktorija provokativnim fotografijama predstavila novog dečka (FOTO)
NASLEDNICA trenera Bolonje Siniše Mihajlovića, Viktorija, uživa u ljubavnoj vezi s fudbalerom Monaka Pijetrom Pelegrijem.
foto: EPA
Oni su početkom ovog meseca objavili da su zajedno i od tada su pratioce na drušvenim mrežama počastili s nekoliko fotografija.
Njihova prva objava podigla je veliku prašinu, potom i druga, koja je po mnogima bila iznad granice intimnog, a čini se da će tako biti i sa ovom koja se sada pojavila.
Na fotografiji je Mihina ćerka zagrlila svog dragog oko vrata i istovremeno fotografiše trenutak u ogledalu, dok je Pelegri bez majice i vidi se kako mu je ruka ispod Viktorijinih pantalona.
Nema sumnje da među ovim mladim parom emocije bujaju, te u naletu istih na društvene mreže kače nešto, što nije za širu javnost.
Na fotografiji je Mihina ćerka zagrlila svog dragog oko vrata i istovremeno fotografiše trenutak u ogledalu, dok je Pelegri bez majice i vidi se kako mu je ruka ispod Viktorijinih pantalona.
Nema sumnje da među ovim mladim parom emocije bujaju, te u naletu istih na društvene mreže kače nešto, što nije za širu javnost.
Pitanje je i kako će na ovu fotografiju najstarije ćerke oregovati Siniša Mihajlović.
(BLIC)
Preporučujemo
KADA SE POSVAĐAJU DVA BALKANCA: Bufon sprečio Mihu da ne "ubije" Ibru
21. 11. 2020. u 09:26
SINIŠA MIHAJLOVIĆ: Štimac je u tunelu rekao da se moli za smrt moje porodice!
12. 11. 2020. u 16:21
MIHA U SEVDAHU: Ovakvog ga još niste videli, Sinišu ponela popularna pesma (VIDEO)
10. 11. 2020. u 22:31
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)