PREOKRET U REŽIJI KAVANIJA: Mančester od 0:2 do 3:2

29. 11. 2020. u 17:34

IZ keca u dvojku na Sent Merisu!

ПРЕОКРЕТ У РЕЖИЈИ КАВАНИЈА: Манчестер од 0:2 до 3:2

EPA-EFE/Adam Davy

Fudbaleri Mančester junajteda gubili su 2:0 na poluvremenu utakmice desetog kola Premijer lige od domaćeg Sautemptona, ali su golovima Bruna Fernandeša i džokera Edinsona Kavanija koji je posle ulaska u igru dva puta pogađao mrežu svetaca, stigli do tri boda.

Urugvajac je bio i asistent kod gola portugalskog internacionalca u 59. minutu, a onda je u 74. poravnao rezultat, da bi u nadoknadi doneo pobedu crvenim đavolima. Prethodno, golove za Sautempton postigli su Bednarek u 23. i Vord-Praus deset minuta kasnije.

Junajted je posle ove pobede ušao u gornji deo tabele i sada je sedmi sa 16 bodova, samo jednim manje od današnjeg protivnika koji je peti.