SKANDAL U BUNDESLIGI: Bosanac se potukao sa trenerom, prekinut trening
U NEKADA jednom od najboljih nemačkih klubova, Šalkeu, potpuni je raspad sistema, a o tome svedoči i incident koji se dogodio na treningu.
Foto: EPA
Usled katastrofalnih rezultata ove sezone i svega što se događa sve je kulminiralo tučom između iskusnog napadača Vedada Ibiševića i pomoćnog trenera Nalda.
Žestok verbalni obračun na tenutak je prerastao i u fizički, a ostali članovi ekipe teškom mukom su sprečili tuču, prenose mediji u Nemačkoj.
Posle ovog sramnog incidenta trening ekipe je otkazan.
Iz Šalkea nisu potvrdili, ali ni demantovali tvrdnje tamošnjih medija.
Šalke ove sezone još nije upisao pobedu u Bundesligi i zakucan je za dno tabele, a za vikend je doživeo debakl protiv Volfzburga 5:1.
Pratite Novosti sport i na Fejsbuku
Preporučujemo
HIT SCENA IZ NEMAČKE: Trener Dortmunda se zabrojao zbog Halandovog broja golova (VIDEO)
22. 11. 2020. u 09:34
ŠTA URADI, LUKAŠE? Auto-gol veka: Hradecki u stilu Bernda Lenoa (VIDEO)
21. 11. 2020. u 20:03
ULOG U BUDUĆNOST: Rejna produžio ugovor sa Dortmundom do 2025. godine
20. 11. 2020. u 19:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ČEKANjU JE KRAJ, SPEKTAKL MOŽE DA POČNE! Meksiko i Južna Afrika otvaraju Mundijal na kultnom stadionu "Asteka"
DUGO očekivani Mundijal 2026 otvoriće Meksiko i Južna Afrika, koji će odmeriti snage na čuvenoj "Asteci" u Meksiko Sitiju (21.00). Ovaj susret budi uspomene kod brojnih ljubitelja fudbala na Svetsko prvenstvo 2010. godine, kada su se ove dve reprezentacije takođe sastale na otvaranju turnira (1:1). Ostaje da se vidi da li će predstojeći šampionat ponuditi bar deo uzbuđenja i nezaboravnih trenutaka koje je doneo legendarni Mundijal u Južnoj Africi.
11. 06. 2026. u 06:30
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)