LIGA NACIJA: Remi Crne Gore i Azerbejdžana

14. 11. 2020. u 20:11

Fudbaleri Azerbejdžana i Crne Gore odigrali su bez golova, dok je Kipar na svom terenu pobedio Luksemburg rezultatom 2:1 u petom kolu Lige nacija.

ЛИГА НАЦИЈА: Реми Црне Горе и Азербејџана

Crnogorci su na gostovanju Azerbejdžanu odigrali bez golova, što je možda i dovoljno dobar rezultat, ako se uzme u obzir da su još u prvom poluvremenu ostali sa igračem manje, pošto je štoper Ivanović zaradio isključenje, odnosno dva žuta kartona u finišu prvih 45 minuta.

Ipak, ovaj bod je dovoljno veliki, jer su Crnogorci preuzeli prvo mesto od Luksemburga, koji je izgubio na Kipru rezultatom 2:1.

Kiprani su preokretom i golovima Kastanosa u 34. iz penala i 71. minuta, došli do prve pobede u Ligi nacija ove jeseni.

U poslednjem kolu, Crna Gora dočekuje Kipar i ima šansu da overi prvo mesto na tabeli, dok se Luksemburg nada čudu i mora da pobedi Azerbejdžan.