MARKO NIKOLIĆ IMA ZA ČIME DA ŽALI: Bajern se "izvukao" u Moskvi, "nula" Intera (VIDEO)

27. 10. 2020. u 20:49 >> 20:56

FUDBALERI Lokomotive iz Moskve, koje sa klupe predvodi Marko Nikolić poraženi su od Bajerna 2:1.

МАРКО НИКОЛИЋ ИМА ЗА ЧИМЕ ДА ЖАЛИ: Бајерн се извукао у Москви, нула Интера (ВИДЕО)

Koliko god u ovom trenutku neverovatno to zvučalo, imaju za čime da žale izabranici Marka Nikolić.

Iako su naspram sebe imali odličnog rivala, bili su dostojan protivnik u završnici.

Prvu priliku imao je Levandovski u 8. minutu, lopta je prošla kraj stative. Pet minuta kasnije oprobao se Leon Gorecka, poslao je loptu u mrežu kraj desne stative. Nije imao golman domaćih nikakvu šansu da ovo odbrani.

Do kraja poluvremena pripretio je i Kingsli Koman, njegova lopta pogodila je stativu u 25. minutu.

Uveo je u drugom poluvremenu Nikolić Slobodana Rajkovića. Činilo se da će u 64. minutu Bajern dobiti penal, nakon pregleda VAR snimka odlučeno je da se nastavi sa igrom.

Vladimir Ignjatev četiri minuta kasnije ima dobru priliku, šutirao je pod prečku, odlično brani Nojer.

Igrao se 70. minut, loptu je imao Anton Mirančuk, izašao je jedan na jedan sa Nojerom, te doneo radost domaćim navijačima.

Veliku priliku imao je Ze Luis, šutirao je kraj gola, a potom i Mirančuk. Kaznili su to gosti.

Džošua Kimih je iskoristio odličnu loptu i snažnim udarcem doneo prednost Bajernu.

Na kraju Marko Nikolić može da bude zadovoljan izdanjem svojih igrača protiv izrazitog favorita.

U drugom meču Šahtjor i Inter odigrali su bez golova.