BOGDANOVIĆ: Ako mogu 5 sati na splavovima, mogu na terenu još 45 minuta! Izjava bivšeg fudbalera postala hit!

23. 10. 2020. u 10:28 >> 10:31

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Hofenhajma u Nemačkoj 2:0 u prvom kolu Lige Evrope.

БОГДАНОВИЋ: Ако могу 5 сати на сплавовима, могу на терену још 45 минута! Изјава бившег фудбалера постала хит!

FOTO Printskrin/RTS

Tokom poluvremena na nacionalnoj televiziji RTS u studiju su gostovali fudbalski stručnjaci koji su se bavili utakmicom Hofenhajm - Crvena zvezda.

Nakon 45 minuta igre Zvezda je imala rezultat koji bi joj doneo jedan bod (0:0), a tada je izjavom izdominirao nekadašnji fudbalski reprezentativac Jugoslavije Rade Bogdanović.

Rade Bogdanović je analizirajući prvo poluvreme istakao da se nada da Crvena zvezda može da izdrži još 45 minuta, ali je u tom prilikom pomenuo beogradske splavove.

"Dosta je Zvezda energije potrošila, ali to je još 45 minuta. Kad mogu na splavu da provedu 4-5 sati, šta je još 45 minuta da odigraju", poručio je Rade Bogdanović.