POGLEDAJTE GOLOVE IZ MILANOVCA: Ovako je Metalac sa igračem manje osvojio bod protiv Partizana (VIDEO)

03. 10. 2020. u 20:12

Fudbaleri Partizana gostovali su u Gornjem Milanovcu u 10. kolu Superlige Srbije.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛОВЕ ИЗ МИЛАНОВЦА: Овако је Металац са играчем мање освојио бод против Партизана (ВИДЕО)

Gostovanje Metalcu neće pamtiti po dobrom, crno-beli su došli samo do boda, iako su u drugom poluvremenu imali igrača više.

Filip Stevanović je u 46. minutu doneo prednost Partizanu. Iskoristio je odličnu loptu Asana, te bez mnogo problema savladao golmana Metalca.

U 81. minutu iz praktično prve velike prilike Antonijević je uspeo da zatrese mrežu Popovića. Dobio je loptu u srce šesnaesterca, bez muke je postavio konačnih 1:1.