GOL DECENIJE U RUMUNIJI: Bivši fudbaler Deportiva debitovao golom sa svoje polovine i doneo bod domaćinu (VIDEO)

A. Ilić

12. 09. 2020. u 13:30

FUDBALERI Dinama iz Bukurešta i Botošanija remizirali su 1:1 u trećem kolu šampionata Rumunije. Domaćin je neverovatnim golom došao do boda.

ГОЛ ДЕЦЕНИЈЕ У РУМУНИЈИ: Бивши фудбалер Депортива дебитовао голом са своје половине и донео бод домаћину (ВИДЕО)

Junak meča je bez sumnje španski vezni fudbaler Borha Valeha. On je sa svoje polovine poslao fantastičnu loptu koja je završila u mreži gostiju.

Vala je u igru ušao u drugom poluvremenu, a u 71. minutu uspeva da zatrese mrežu Eduarda Pape, koga je uhvatio van gol linije.

Zanimljivo je da je Vala stigao iz Deportivo La Korunje, a ovo mu je ujedno bio debitantski nastup

Dinamo ima dva boda nakon tri kola. Dok Botošani ima sedam.