"GOLUBICE" DEMONSTRIRALE SILU: Spartak ubedljiv protiv Radničkog

06. 09. 2020. u 11:08

TOKOM prvi 30 minuta prvog poluvremena proteklo je manje-više u nemaštovitoj i monotonoj igri oba tima, uglavnom na polovini gostujuće ekipe.

ГОЛУБИЦЕ ДЕМОНСТРИРАЛЕ СИЛУ: Спартак убедљив против Радничког

Ulaskom u igru Sare Pavlović u 33. minuti, igra Spartaka postaje smislenija i dinamičnija.

Dva minuta kasnije usledila je brza izmena pasova između Matić i Filipović i Spartak u 35. minuti stiže do svog prvog gola preko Tijane Filipović.

U finišu prvog poluvremena Alina Baka postiže dva brza gola i na odmor se odlazi rezultatom 3:0.

Prvih 5 minuta nastavka igre u drugom poluvremenu bilo je pogubno za gostujuću ekipu. Prvo je Tijana Filipović u 47. minuti povisila rezultat na 4:0, a Živana Stupar u 50. minuti na 5:0.Konačan rezultat 6:0 postavlja Natalija Obradović u 90+2 minuti.