NA OVO SU ČEKALI 22 GODINE: Aston Vila srušila Arsenal i približila se ostanku u eliti
FUDBALERI Aston Vile pobedili su večeras Arsenal sa 1:0, u 37. kolu Premijer lige.
Foto: Tanjug/AP Photo/Rui Vieira,Pool
Strelac u Birmingemu je bio Trezege u 27. minutu.
Ovo je bila prva pobeda Vile na svom terenu protiv "tobdžija" još od decembra 1998. godine.
Aston Vila je kolo pre kraja zabeležila važnu pobedu u borbi za opstanak.
Sada ima 34 boda, koliko i Votford, koji je na 18. mestu koje vodi u niži rang. Deli ih jedan gol, odnosno činjenica da su "stršljenovi" primili jedan pogodak više.
Arsenal je 10. na tabeli sa 53 boda, a interesantno je da su puleni Mikela Artete ove nedelje pobedili Mančester siti i Liverpul, a izgubili od davljenika.
Poslednje kolo će rešiti sve dileme, Votford gostuje upravo Arsenalu, dok će Vila takođe biti u Londonu, ali na gostovanju Vest Hemu.
Preporučujemo
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)