REZERVISTI ZA BRIGU: Partizan prokockao dva gola prednosti, Mladost stigla do remija

N. Iljukić

18. 07. 2020. u 19:45

FUDBALERI Partizana remizirali su danas u prijateljskoj utakmici protiv Mladosti iz Lučana 2:2 (2:0).

РЕЗЕРВИСТИ ЗА БРИГУ: Партизан прокоцкао два гола предности, Младост стигла до ремија

Meč je igran po lošem i kišovitom vremenu na greškom stadionu u Užicu, a trener crno-belih Savo Milošević fe sigurno imati razloga za brigu zbog učinka rezervista koji su nastupili u drugom poluvremenu.

Bio je Partizan konkretan i ubojit u prvom poluvremenu , Mladost se grčevito branila ali je videla dve lopte u svojoj mreži. Aleksandar Lutovac je bio starter za Beograđane na poziciji desnog beka i to je očigledno bio veliki motiv za njega, dok su Sadik, Asano i Natho završavali veliki posao u napadu.

Ipak, u drugom poluvremenu razgoropadio se tim iz Lučana, stigao do izjednačenja, a Partizan je samo još jednom uspeo da pogodi prečku.

PARTIZAN - MLADOST 2:2 (2:0)

Gradski stadion u Užicu. Strelci: Sadik u 19. i Natho u 42. minutu (iz jedanaesterca), a Krajišnik u 58. i Babiću 72. minutu za Mladost.
PARTIZAN Popović, Lutovac, Ostojić, Vitas, Urošević -Zdjelar, Šćekić -Čolić, Natho, Asano - Sadik. Igrali su još: Sise, Smiljanić, Vujačić, Brezančić, L. Pavlović, Jović, Ivanović, Arambašić, Štulić.
MLADOST: Samčević, Milošević, Satara, Mićević, Cvetković, Krajišnik, Ješić, Baha, Babić, Jovanović, Radivojević.